Zadzwoń

Przed zakupem prosimy o kontakt celem ustalenia kosztów transportu

  • 797 743 900  Zadzwoń i zapytaj o cenę transportu zbiornika !!!
Blog chmura tagów
Blog wpisy
Betonowy zbiornik na szambo, co to jest?

Szambo betonowe musi łączyć w sobie cechy użytkowe oraz realizację wytycznych ustalonych przez normy prawne ustalone w naszym kraju. Podstawowym warunkiem określonym w ustawie jest całkowita szczelność zbiornika. Szczelność zapobiega skażeniu gruntu przez nieczystości, wyciekające na zewnątrz, a jednocześnie, dba o naszą kieszeń. Dlaczego? Ponieważ dobrze wykonane szambo nie tylko nie pozwala wydostać się ścieków, ale też zabezpiecza zbiornik przed naciekaniem do wnętrza na przykład wód gruntowych i powierzchniowych, co wydłuża żywotność naszych zbiorników.

Jak wyglądają szamba dwukomorowe?

Szamba betonowe dwukomorowe z zewnątrz różnią się tylko płytą górną, która ma dwa otwory rewizyjne. Dostarczamy wtedy też dwa kominki. Szamba betonowe dwukomorowe w środku ma wsuniętą przegrodę pomiędzy szyny które umiejscowione są na ścianach bocznych.

Jaka pojemność szamba dla Twojej rodziny?

Największym problemem przy zakupie szamba betonowego jest wielkość zbiornika dla gospodarstwa domowego/rodziny.

U nas to nie problem. Dlatego odpowiadamy na to pytanie, które za każdym razem pada podczas kontaktu z naszymi konsultantami.

Betonowy zbiornik na szambo, co to jest?
Betonowy zbiornik na szambo, co to jest?

Szambo betonowe musi łączyć w sobie cechy użytkowe oraz realizację wytycznych ustalonych przez normy prawne. Podstawowym warunkiem określonym w ustawie jest całkowita szczelność zbiornika. Szczelność zapobiega skażeniu gruntu przez nieczystości, wyciekające na zewnątrz, a jednocześnie, dba o naszą kieszeń. Dlaczego? Ponieważ dobrze wykonane szambo nie tylko nie pozwala na wydostawanie się ścieków, ale też zabezpiecza zbiornik przed naciekaniem do wnętrza na przykład wód gruntowych i powierzchniowych, co wydłuża żywotność naszych zbiorników.

Szczelne zbiorniki na szambo oferowane przez CessPool są konstrukcjami monolitycznymi, wykonanymi z surowców o najwyższej jakości. Potwierdzają to badania przeprowadzane przez niezależne instytuty badawcze, jak i warunki gwarancji, którą producent oferuje klientom końcowym. Gwarancja wynosi 5 lat, jednak użyte materiały i zastosowane technologie zapewniają zdecydowanie dłuższy okres bezproblemowego użytkowania.

Zbiornik na szambo w swojej najprostszej wersji jest zatem monolitycznym sześcianem przykrytym szczelnie zamocowaną płytą. Jest on również wyposażony w odpowiednio umiejscowione otwory wpustowe i wylotowe, a także właz i system wentylacyjny. Pojemność zbiornika możemy dobrać zgodnie z indywidualnymi potrzebami, w ofercie znajdziemy zbiorniki o objętości od 2 m3 do 20 m3, co umożliwia dobór właściwego produktu zarówno do wykorzystania na działkach rekreacyjnych, jak i dla potrzeb całorocznej obsługi gospodarstwa domowego.

Zbiornik na deszczówkę. Pojemniki na wodę deszczową służą do zbierania nadmiaru wody z rur spustowych oraz rynien znajdujących się na budynku. Taka woda może służyć później podlewaniu trawy oraz roślin. Produkcja wysokiej jakości, a przy tym tanich zbiorników betonowych, możliwa jest dzięki stosowaniu nowoczesnych metod. Oferowane przez nas zbiorniki na deszczówkę wykonywane są według projektów, które sprawdziły się przez wieloletnie doświadczenie.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl