Zadzwoń

Przed zakupem prosimy o kontakt celem ustalenia kosztów transportu

  • 797 743 900  Zadzwoń i zapytaj o cenę transportu zbiornika !!!
Blog chmura tagów
Blog wpisy
Betonowy zbiornik na szambo, co to jest?

Szambo betonowe musi łączyć w sobie cechy użytkowe oraz realizację wytycznych ustalonych przez normy prawne ustalone w naszym kraju. Podstawowym warunkiem określonym w ustawie jest całkowita szczelność zbiornika. Szczelność zapobiega skażeniu gruntu przez nieczystości, wyciekające na zewnątrz, a jednocześnie, dba o naszą kieszeń. Dlaczego? Ponieważ dobrze wykonane szambo nie tylko nie pozwala wydostać się ścieków, ale też zabezpiecza zbiornik przed naciekaniem do wnętrza na przykład wód gruntowych i powierzchniowych, co wydłuża żywotność naszych zbiorników.

Jak wyglądają szamba dwukomorowe?

Szamba betonowe dwukomorowe z zewnątrz różnią się tylko płytą górną, która ma dwa otwory rewizyjne. Dostarczamy wtedy też dwa kominki. Szamba betonowe dwukomorowe w środku ma wsuniętą przegrodę pomiędzy szyny które umiejscowione są na ścianach bocznych.

Jaka pojemność szamba dla Twojej rodziny?

Największym problemem przy zakupie szamba betonowego jest wielkość zbiornika dla gospodarstwa domowego/rodziny.

U nas to nie problem. Dlatego odpowiadamy na to pytanie, które za każdym razem pada podczas kontaktu z naszymi konsultantami.

Transport

Transport szamb zbiorników betonowych

Oferujemy szereg opcji, które mogą obniżyć zarówno koszta kupna jak i transportu. Dzięki transportom łączonym nasza oferta pozwala obniżyć koszta transportu zbiorników betonowych na terenie całego kraju. Jeśli jesteś zainteresowany kupnem zbiornika, zapisz się, a wkrótce dostaniesz informację czy możemy dostarczyć do Ciebie zbiornik po niższej, atrakcyjnej i konkurencyjnej cenie.

Zapewniamy tani transport łączony na terenie całego kraju.

Posiadamy samochody ciężarowe z dźwigiem HDS oraz gwarantujemy bezpłatny rozładunek oraz montaż szamba.

Udzielamy 5 lat gwarancji !!!

Dzwoń i pytaj o szczegóły transportu.

Tel. 797 743 900

Szamba betonowe transport CessPool

Nasza ciężarówki przystosowane są do bezpiecznego transportu szamb betonowych. Wraz z kierowcą zawsze są profesjonalni montażyści, którzy fachowo  osadzą i zamontują zbiornik u Państwa, jednocześnie przekazując wszelkie dokumenty potrzebne do legalizacji zbiorników.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl