Zadzwoń

Przed zakupem prosimy o kontakt celem ustalenia kosztów transportu

  • 797 743 900  Zadzwoń i zapytaj o cenę transportu zbiornika !!!
Blog chmura tagów
Blog wpisy
Betonowy zbiornik na szambo, co to jest?

Szambo betonowe musi łączyć w sobie cechy użytkowe oraz realizację wytycznych ustalonych przez normy prawne ustalone w naszym kraju. Podstawowym warunkiem określonym w ustawie jest całkowita szczelność zbiornika. Szczelność zapobiega skażeniu gruntu przez nieczystości, wyciekające na zewnątrz, a jednocześnie, dba o naszą kieszeń. Dlaczego? Ponieważ dobrze wykonane szambo nie tylko nie pozwala wydostać się ścieków, ale też zabezpiecza zbiornik przed naciekaniem do wnętrza na przykład wód gruntowych i powierzchniowych, co wydłuża żywotność naszych zbiorników.

Jak wyglądają szamba dwukomorowe?

Szamba betonowe dwukomorowe z zewnątrz różnią się tylko płytą górną, która ma dwa otwory rewizyjne. Dostarczamy wtedy też dwa kominki. Szamba betonowe dwukomorowe w środku ma wsuniętą przegrodę pomiędzy szyny które umiejscowione są na ścianach bocznych.

Jaka pojemność szamba dla Twojej rodziny?

Największym problemem przy zakupie szamba betonowego jest wielkość zbiornika dla gospodarstwa domowego/rodziny.

U nas to nie problem. Dlatego odpowiadamy na to pytanie, które za każdym razem pada podczas kontaktu z naszymi konsultantami.

O nas

Firma CessPool to firma zajmująca się świadczeniem usług dla przedsiębiorstw, gospodarstw domowych i rolnych w zakresie szeroko pojętej ochrony środowiska. Wykonujemy małe i duże szamba betonowe na ścieki bytowo-gospodarcze i odcieki pochodzenia zwierzęcego.

 

5 lat GWARANCJI!!!

 

Jesteśmy firmą produkującą szamba betonowe od ponad 10 lat. Doświadczenie jakie nabyliśmy przez ten czas oraz materiały najwyższej jakości, z których wykonujemy nasze zbiorniki pozwalają nam z czystym sumieniem dać Wam gwarancję na okres 6 lat.

Głównym obszarem naszej działalności jest produkcja szamb betonowych. Dzięki wodoszczelności mogą pełnić funkcję także studzienek wodomierzowych. Świetnie sprawdzą się również jako zbiorniki na wodę deszczową, gnojówkę oraz szambo. W ramach naszej oferty gwarantujemy montaż zbiorników w przygotowanym wykopie.

 

Nie czekaj, zapoznaj się z naszą Oferta zbiorników betonowych

 

Każdy zbiornik betonowy, przed wyjazdem do klienta,
poddawany jest próbie szczelności.

Jeśli szukasz produktu o wysokiej jakości dla szamba betonowe to dobrze trafiłeś. Nasze zbiorniki betonowe znajdziesz na terenie całej Polski gdzie są często montowane przez CessPool.


 

Nasze szamba posiadają szczelne przejścia, co zapewnia szybkie połączenie budynku ze zbiornikiem.

Szamba betonowe przejście szczelne

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl